niedziela, 16 października 2016

Podsumowanie sezonu 2015/2016 i zaproszenie do kolejnej edycji

Dzień dobry, dzień dobry, dzień dobry :)
W tym roku nie muszę zdmuchiwać pajęczyn i przecierać kurzy, bo już to niedawno zrobiła jedna z uczestniczek pisząc o śpiewaniu kolęd :) To znak, że znów nadchodzi czas, by odkrywać na nowo ten cudowny świat wszystkiego tego, co związane z najpiękniejszymi świętami w roku - Bożym Narodzeniem!

Oczywiście najpierw jednak - formalności ;) - trzeba podsumować poprzedni sezon :)

Aktywnie uczestniczyło 5 fantastycznych dziewczyn :) Ja muszę się wstydzić mając nadzieję na rehabilitację w tym sezonie ;)
Przeczytałyście wspólnie 8 książek, a Aine, którą ponownie chciałabym wyróżnić zaprosiła nas na cudowną podróż do dziecięcej krainy marzeń - Krainy Bombek!

Najaktywniejszą uczestniczką była Bujaczek (3 wpisy), na drugim miejscu znalazły się Montgomerry i Aine (2), a na trzecim pozostałe uczestniczki Kasiek i Karto_flana :) Bardzo Wam dziękuję!!!


Na koniec, jak zwykle, mały wycinek ze statystyk (dla całego okresu) - najwięcej wyświetleń, ponownie, mieliśmy w Stanach Zjednoczonych (ponad 250 tys. wyświetleń), potem w kolejności w Polsce (ponad 80 tys.), Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Chinach (!), Indiach (!), Hiszpanii oraz Kanadzie.

Jeśli chodzi o popularność postów, to największą (ponad 187 tys. wyświetleń!) cieszy się pierwszy historyczny wpis w adwentowym kalendarzu, na drugim miejscu (ponad 112 tys.) przepiękny i mądry wpis Ysabell z 2010r.! "O świętach na smutno" , na podium znajduje się jeszcze, i tu niespodzianka - wstępniak po raz drugi  autorstwa Joanny (ponad 15 tys. wyświetleń).Kolejny raz bardzo, bardzo Wam dziękuję za ponowne wspólne przeżywanie świątecznego okresu, a  uroczyste ogłoszenie otwarcia kolejnego sezonu już niedługo, za niecały miesiąc - od 13 listopada zapraszam do dzielenia się świątecznymi wrażeniami!

2 komentarze:

 1. Ach, jak mi miło! :)
  Już się rozglądam za odpowiednimi tytułami!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To mnie jest miło - Twój wpis był po prostu magiczny, a szeregowy wspaniały :) Dziękuję :)

   Usuń