niedziela, 15 listopada 2015

Sezon 2015 / 2016 - otwarty!

W tych ponurych, nie tylko ze względu na pogodę, dniach wszyscy szukamy czegoś ciepłego, dobrego, czegoś, co nas ukoi, co przyniesie otuchę. Dla mnie takim czymś jest ucieczka w coś dobrze znanego, coś, co kojarzy się z czymś miłym, przyjemnym, choć zabarwionym również nutką smutku czy tęsknoty. To Boże Narodzenie i przepiękne tradycje z nim związane.

Dlatego w tym roku z jeszcze większym zapałem zapraszam do wspólnego czytania świątecznych książek, oglądania świątecznych filmów, słuchania świątecznych płyt i oczywiście dzielenia się tutaj z nami swoimi wrażeniami.

Jak zawsze bardzo mile widziane będą również wszelkie inne wpisy związane w jakikolwiek sposób z Bożym Narodzeniem - może zdjęcia choinek, ozdoby  - pozostawiam Wam tu pole do popisu.

Zachęcam także do zaglądania na facebookowy fanpage naszego wyzwania - tam im bliżej świąt, tym pewnie więcej będzie różnych pięknych i inspirujących rzeczy.

Mam również dla Was małą niespodziankę - spis alfabetyczny tytułami książek i filmów, w których pojawia się motyw świąteczny. Oczywiście na pewno nie są to wszystkie, ale w miarę możliwości, wiedzy będę je uzupełniać - proszę zresztą o zgłaszanie propozycji. Spis książek pojawi się na liście zakładek u góry jeszcze dziś, spis filmów ... trochę później ;)

To co - zaczynamy!

1 komentarz:

  1. Dołączam, rzecz jasna:-) Mam już przygotowany jeden film, o książkach na razie nie myślałam, ale pomyślę. Cieszę się ze wspólnego, kolejnego już, przygotowywania do Bożego Narodzenia:-)

    OdpowiedzUsuń