środa, 16 listopada 2022

Będę przy Tobie - Zuza Kordel

 Recenzja Ani - Polecanki :)Witam serdecznie. Czy w tym roku przeczytaliście już jakieś świąteczne książki ? Ja na swoim koncie mam już trzy i mam nadzieję, że to nie koniec.
Będę przy tobie to świąteczna książka, której autorką jest Zuza Kordel Oficjalnie. Książka została wydana nakładem Wydawnictwa Videograf SA.
Franek wie, że musi zrobić wiele by odbić od dna finansowego. To dla niego jedyna szansa by spełnić marzenie ukochanej, która wspiera go całym sercem. Niespodziewanie w skrzynce pocztowej znajduje ofertę pracy, która wydaje się dla niego wybawieniem. Postanawia niezwłocznie spotkać się z potencjalnym pracodawcą i ku swojemu zdziwieniu szybko zostaje przyjęty. Narzeczeni są szczęśliwi, że los się do nic uśmiechnął. Czy tak jest na pewno?
Wioletta osiągnęła w swoim życiu wiele. Powodzi się jej w życiu prywatnym i zawodowym. Jednak wie, że to pasmo sukcesów zaburza jedno wydarzenie z przeszłości, które jest rysą na jej idealnym życiu. Teraz przyszedł dla kobiety czas by rozliczyć się z przeszłością.
Czasami człowiek ma po prostu dosyć. Marzy by mieć święty spokój. Marzy by chociaż na chwilę zapomnieć o problemach codzienności. Jednym z sposobów by troszeczkę zregenerować siły jest przeczytanie dobrej książki. Dzięki niej nie tylko można się odprężyć, ale znaleźć rozwiązanie na dręczące nas problemy.
Takim światełkiem w tunelu złożonym z trudów i problemów jest Będę przy tobie. To nie tylko ciepła, świąteczna lektura, która ogrzeje niejedno zmarznięte serce. Nie tylko z każdą kolejną stroną wprowadzi nas w cudowny, świąteczny nastrój, ale mimochodem przekaże garść życiowych mądrości. Na przykładzie głównych bohaterów książka pokazuje jak powinno kroczyć się przez życie. Przede wszystkim należy być dobrym. Dla siebie. Dla innych. Jednak nie można dawać wykorzystywać się innym. Nie wolno zrażać się złem, które nas otacza ani ludźmi starającymi się żyć cudzym kosztem.
Będę przy tobie to piękna i wzruszająca historia świąteczna dająca ze sobą nadzieję na lepsze jutro i niosąca ważne przesłanie. Pokazuje różne odcienie życia. Otula serca i sprawia, że kolejne strony przekładamy z błąkającym się uśmiechem na ustach. Każdy kto to po nią sięgnie będzie mógł zapomnieć o troskach i smutkach. Będę przy tobie czyta się lekko i przyjemnie. Nie da się w niej zakochać ! To idealna lektura na długie jesienno-zimowe wieczory. Sprawdzi się idealnie w zestawie z gorącą czekoladą i puchatym kocykiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz